Home ShowBizzz Gjira, “kunxha” Loredanës, pasi kjo e fundit u nda nga Mozzik

Gjira, “kunxha” Loredanës, pasi kjo e fundit u nda nga Mozzik

0
Gjira, “kunxha” Loredanës, pasi kjo e fundit u nda nga Mozzik

Loredana
Zefi duket se nuk është në vitin e saj më të mirë

Pasi që u akuzua nga një çifti zviceran për
mashtrim dhe përvetësim pasurie me mijëra franga, ajo lajmëroi sot se është
ndarë edhe nga Mozzik, me të cilin ajo ka edhe një vajzë.

E për të prekur edhe pak në ngjarjet e këqija që po i ndodhin Loredanës, pas nuk ka mbetur as reperja tjetër kosovare, Gjira Kajtazi.

Ajo me anë të një postimi në InstaStory vetëm
i ka përkujtuar Loredanës se ajo është e para në industrinë e repit në Kosovë
dhe jo ajo.

“Loredana me fal por sa i përket reperëve, është
veç njëra”, ka thënë Gjira duke i përkujtuar asaj se është ajo që kishte
filluar të bëj rep qysh herët.

Kujtomë se edhe Gjira është bërë nënë e një
djali para disa muajve, derisa ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë këngë të re,
pasi që duket se i është përkushtuar më shumë familjes. /GazetaExpress/

Loading...