Home ShowBizzz Gjyste Vulaj zhvishet para aporatit, zbulon tatut në pjesët intime

Gjyste Vulaj zhvishet para aporatit, zbulon tatut në pjesët intime

0
Gjyste Vulaj zhvishet para aporatit, zbulon tatut në pjesët intime

Këngëtarja Gjyste Vulaj është një ndër artistet më të dashura shqiptare.
Ajo ka vite që është pjesë e skenës muzikore dhe zhanri ku identifikohet ajo është pop dhe popullore.       
Përveç muzikës, Vulaj, shquhet edhe për linjat perfekte trupore. Ajo përkujdeset shumë për fizikun e saj, e fotografitë e dëshmojnë këtë.
    
Bukuroshja ka publikuar disa poza me bikini, ku shfaqet shumë tërheqëse. Ajo nuk ka hezituar t’i ekpozojë tatutë e saj në pjesët intime.
Edhe pse 40 vjeçare, trupi i Gjyste Vulajt duket si i një 20 vjeçareje. /ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Gjyste Vulaj zhvishet para aporatit, zbulon tatut në pjesët intime”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...