Home ShowBizzz Gresa Behluli po bëhet nuse

Gresa Behluli po bëhet nuse

0
Gresa Behluli po bëhet nuse

Gresa po i jep fund beqarisë

Ani pse e ka mbajtur diskrete jetën e saj private, para një muaji këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gresa Behluli ka treguar se këtë muaj do të martohet

Në Instagram, artistja ka sjellë një pjesë të fustanit të nusërisë

Krahas fotografisë ka lënë edhe një emotikon ‘nuse’, që lë të nënkuptohet se këngëtarja është në prag të martesës

Gresa në shumë intervista ka theksuar se jetën private e mban larg syrit të mediave dhe se e çmon shumë atë

Në 11-vjetorin e Pavarësisë, Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli kanë sjellë disa këngë të ripërpunuara, “Vijnë vaporat” dhe “Na qeli prapë thana”, të interpretuara në mënyrën më të mirë nga artistet. Po ashtu, Gresa ka sjellë edhe një këngë solo të titulluar “Për ty”./21Media

Loading...