Home Këshilla Gresa pallaska vishet e gjitha në të bardhë

Gresa pallaska vishet e gjitha në të bardhë

0
Gresa pallaska vishet e gjitha në të bardhë

Aktorja e mirënjohur Gresa Pallaska, është njëra ndër figurat me te dashura në estradën shqiptare

Ajo u bë edhe me e njohur me rolin e ‘Rabisë’ në serialin ‘Çka ka shpija’, duke pushtuar kështu te gjitha rrjetet sociale me postime për të

Se fundmi, ajo ka publikuar disa foto në Instagram, e veshur e gjitha në të bardha, por detaji që mori vëmendjen e publikut ishte kombinimi i trëndafilit te kuq në veshin e saj dhe atë të bardhë në dorë

Çfarë mesazhi ka dashur të përçojë aktorja…? /ORAinfo

Loading...