Home ShowBizzz Gruaja e Shkelzen Jetishit vjehrra më e bukur e estrades

Gruaja e Shkelzen Jetishit vjehrra më e bukur e estrades

0
Gruaja e Shkelzen Jetishit vjehrra më e bukur e estrades

 

Kur e ke burrin a gruan pjesë të skenës muzikore, domosdoshmërisht edhe ti bëhesh figurë e njohur, e përfolur dhe je bjen shpesh në “rrjeten” e gazetarëve.

Gratë e këngëtarëve e burrat e këngëtareve tona, shpesh bëhen pjesë e diskutimeve të ndryshme në median rozë. Shpesh përfliten më shumë se vetë partnerët e tyre të famshëm, shkruan “Kosovarja”.

Prej shumë vitesh, ka bërë mjaftë përshtypje edhe Valbona, bashkëshortja e këngëtarit gjakovar Shkëlzen Jetishi-Xeni. Zeshkanja e rrekur thuhet të ketë qenë missi i gjeneratës së saj.

Valbona, edhe sot e kësaj dite duket bukuroshe. Ajo është nërë vjehërr e gjyshe disa herë dhe ende është në top formë./Kosovarja/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Gruaja e Shkelzen Jetishit vjehrra më e bukur e estrades”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...