Home Lajme Hajnat thyejnë shtëpinë e ministrit Pal Lekaj

Hajnat thyejnë shtëpinë e ministrit Pal Lekaj

0
Hajnat thyejnë shtëpinë e ministrit Pal Lekaj

 

Persona të panjohur kanë thyer shtëpinë e ministrit në detyrë të Infrastrukturës, Pal Lekaj.

Burimet e IndeksOnline brenda policisë kanë thënë se persona të panjohur kanë depërtuar brenda shtëpisë së Lekajt nga kanë vjedhur gjësende me vlerë.

  

  

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet përkitazi me rastin.

Vjedhja ka ndodhur në shtëpinë e ministrit Lekaj, në “Lagjen zvicerane” që është akomoduar kohët e fundit.

Deri të enjten pasdite nuk është raportuar për persona të arrestuar.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Hajnat thyejnë shtëpinë e ministrit Pal Lekaj”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...