Home ShowBizzz ‘Hamdia’ ka dalë me gruan, ajo mori gjithë vëmendjen me pamjen

‘Hamdia’ ka dalë me gruan, ajo mori gjithë vëmendjen me pamjen

0
‘Hamdia’ ka dalë me gruan, ajo mori gjithë vëmendjen me pamjen

Dardan Gashi është aktori shumë i pëlqyer kosovar.
Është roli i ‘Hamdiut’ në serialin ‘Çka ka shpia’, ai që e bëri tejet të njohur në publik, përcjell ORAinfo.      
Hamdia është shumë i përfolur edhe për jetën etij private, ku tani është i martuar.
Ai sot ka dalë bashkë me gruan e tij dhe ka publikuar foton më të bukur bashkë./ORAinfo/    ——————————————–
Ju pëlqeu “‘Hamdia’ ka dalë me gruan, ajo mori gjithë vëmendjen me pamjen”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...