Home ShowBizzz Hazan shfaqet mbreslënëse

Hazan shfaqet mbreslënëse

0
Hazan shfaqet mbreslënëse

 

Beniz Baysal është për momentin një prej aktoreve më të pëlqyera në Turqi.

Ajo u bë shumë e popullarizuar si në Turqi ashtu edhe më gjerë.

Ishte roli i ‘Hazanit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ajo që e bëri tejet të njohur.

Atë e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet mjaft tërheqëse dhe me këtë ka mahnitur fansat./ORAinfo/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Hazan shfaqet mbreslënëse”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...