Home ShowBizzz Hyri në modë edhe kjo? Modelja e famshme bën Botox nën sqetulla!!!

Hyri në modë edhe kjo? Modelja e famshme bën Botox nën sqetulla!!!

0
Hyri në modë edhe kjo? Modelja e famshme bën Botox nën sqetulla!!!

 

Modelja e famshme amerikane, gruaja e këngëtarit të njohur John Legend, Chrissy Teigen, i është nënshtruar një procedure me botox në një vend aspak të zakontë!

Teigen ka injektuar botox nën sqetulla në mënyrë që të mënjanojë djersitjen e tepërt dhe këtë moment e ka ndarë me fansat e saj në Twitter.

HOLLYWOOD, CA – NOVEMBER 02: Model/honoree Chrissy Teigen attends #REVOLVEawards at DREAM Hollywood on November 2, 2017 in Hollywood, California. (Photo by Barry King/Getty Images)

 

“I bëra me botox nën-sqetullat e mia. T’ua them të drejtën, është vendimi më i mirë që kam marrë ndonjëherë. Tani e tutje mund të vesh edhe gjëra mëndafshi pa u larë në djersë”, ka thënë ajo.

Ndërsa kur e pyetën në është procedurë e dhimbshme, ajo ka thënë se nuk kishte ndjerë dhimbje fare, megjithatë meqë i ka bërë me lazer edhe qimet, mund të jetë bërë tolerante ndaj dhimbjeve!

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Hyri në modë edhe kjo? Modelja e famshme bën Botox nën sqetulla!!!”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...