I propozoi për të tretën herë Elitës, Gjiko tregon arsyen

122

Gjiko dhe prezantuesja shqiptare, Elita Rudi janë të martuar qysh nga shtatori i vitit 2018-të

Mirëpo, së fundmi Elita ishte e ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” te Alketa Vejsiu ndërkohë që Gjiko e surprizoi atë

Reperi shqiptar njëherëshit edhe bashkëshorti i Elitës për të tretën herë i propozoi martesë bukuroshes tonë

“I propozova për të tretën herë vetëm t’ia bëj me dije që ajo është e imja përgjithmonë”, ka shkruar Gjiko

Ata poashtu u bënë prindër edhe të një djali të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Zëri. /Lajmi.net