Home ShowBizzz Ish-burri i Sasës publikon foto intime më të dashurën

Ish-burri i Sasës publikon foto intime më të dashurën

0
Ish-burri i Sasës publikon foto intime më të dashurën

Aktorja e mirënjohur, Adriana Matoshi po bëhet çdo ditë e më shumë një ndër më të pëlqyerat e publikut.
Edhe pse filloi karrierën qysh moti, është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ që po e bën gjithnjë e më të popullarizuar, përcjell ORAinfo.      
‘Sasa’ është tejet e komentuar edhe për jetën e saj private ku jeton me katër fëmijët e saj dhe e ndarë nga burri.
E ish burri i saj tani ka filluar një lidhje të re dhe përherë publikon imazhe ku ata shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/    ——————————————–
Ju pëlqeu “Ish-burri i Sasës publikon foto intime më të dashurën”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...