Iskra, vjen përsëri duke ekspozuar format e kolme

123

Iskra Lawrence ka treguar asetet e saj sensacionale në një koleksion te bikineve, derisa po kalon pushimet idilike në Maldive

Ajo për momentin është në pushime në Oqeanin Indian me familjen dhe shokët e saj më të mirë.

Iskra ka treguar asetet e saj por edhe natyrën piktoreske të Maldiveve, e të cilat i ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Modelja e kolme, edhe kësaj here nuk ka hezituar që ti tregojë format e saj të kolme, derisa ka pozuar me bikinet të cilat ajo edhe i reklamon për ta. /GazetaExpress/