Home Lajme Kadrijaj: Edhe këtë herë do të konfirmohet pafajësia e Lahi Brahimajt

Kadrijaj: Edhe këtë herë do të konfirmohet pafajësia e Lahi Brahimajt

0
Kadrijaj: Edhe këtë herë do të konfirmohet pafajësia e Lahi Brahimajt

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Time Kadrijaj ka reaguar pasi Gjykata Speciale, ka ftuar për intervistim anëtarin e kësaj partie Lahi Brahimaj.

Kadrijaj përmes një postim në Facebook, ka thënë se padrejtësitë nuk po ndalen dhe se kjo po shihet në rastin e gjeneralit Brahimaj, përcjell lajmi.net.

Ajo ka shtuar se edhe kësaj here do të konfirmohet pafajësia e Brahimajt.

“Se padrejtësit nuk kanë të ndalur kjo shifet në rastin tuaj gjeneral. U gjykove e u ri gjykove e dole fitimtar. Edhe kësaj radhe do të konfirmohet pafajsia. Respekt për ju dhe familjen Brahimaj që aq shumë dhatë për atdheun”, ka shkruar Kadrijaj. /Lajmi.net/