Home ShowBizzz Kaltrina publikon foton më të bukur me vajzën dhe burrin, por ky detaj i ka ‘habitur’ të gjithë

Kaltrina publikon foton më të bukur me vajzën dhe burrin, por ky detaj i ka ‘habitur’ të gjithë

0
Kaltrina publikon foton më të bukur me vajzën dhe burrin, por ky detaj i ka ‘habitur’ të gjithë

Kaltrina Mikushnica është emri i një prej moderatoreve më të njohura shqiptare.
Duke qenë edhe një ndër më të pëlqyerat, edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.    
Ajo është e martuar, ka një vajzë dhe tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë.
E këto ditë ajo ka realizuar një set fotografik, e në një prej fotove, ajo shihet pranë burrit dhe djalit, e ajo që merr gjithë vëmendjen është se ata të gjithë janë veshur në veshje të zezë./ORAinfo/


Loading...