Kaltrina shtatzënë në vendin e punës, befason me stilin e flokëve

172

 Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të dashura për publikun tonë.
Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.    

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.
Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në vendin e punës dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/