Home ShowBizzz Kaq e lumtur dhe e buzëqeshur vjen familja e Remzies

Kaq e lumtur dhe e buzëqeshur vjen familja e Remzies

0
Kaq e lumtur dhe e buzëqeshur vjen familja e Remzies

 

Këngëtarja e mirënjohur Remzie Osmani ditë më parë festoi ditëlindjen.

Ajo këtë vit festoi ditëlindjen e 48-të, në mes urimeve e mesazheve që i erdhën nga familjarët, miqtë dhe kolegët e saj, shkruan Kosovarja.

Ndonëse të gjithë u kujdesën që të bukurën Remë ta urojnë ashtu siç e meriton, doli dikush tjetër që i la të gjithë në hije me veprimet e saj.

Është vajza e saj Riola, e cila për të ëmën e saj jo vetëm që u përkujdes të vijë me urimin më të mirë, por edhe organizoi një darkë familjare, ku të pranishëm ishin edhe bashkëshorti dhe dhëndri i Remzies.

Se sa të lumtur ishin dhe se si nuk iu mungoi buzëqeshja atë natë, iu tregon më së miri video në vazhdim. /Kosovarja/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Kaq e lumtur dhe e buzëqeshur vjen familja e Remzies”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...