Home ShowBizzz Kaq se,ksi nuk e keni parë Afërditën

Kaq se,ksi nuk e keni parë Afërditën

0
Kaq se,ksi nuk e keni parë Afërditën

Modelja dhe
këngëtarja Afërdia Dreshaj nëpërmjet postimit të një fotografie në Instagram i
ka provokuar keq ndjekësit e saj.

E veshur ngushtë dhe sportive, Afërdita ka treguar shumë në pjesën e gjoksit dhe jo vetëm.Ajo është e dhënë pas palestrës andaj me veshje të tilla e kemi parë shpesh.

Afërdita Dreshajn nuk e kemi parë qe një kohë të gjatë duke u marrë me projekte të reja muzikore pasi tani për tani po shijon jetën bashkëshortore dhe po rri larg profesionit.

Kjo nuk do të thotë se Afërdita nuk do të kthehet por lidhur me ndonjë këngë të re deri tani ende nuk ka folur.