Home ShowBizzz Kaq shumë është rritur Melek, nuk do t’iu besoni syve

Kaq shumë është rritur Melek, nuk do t’iu besoni syve

0
Kaq shumë është rritur Melek, nuk do t’iu besoni syve

Ndonëse në moshë shumë të re, Beren Gokyildiz arriti të bëhet një aktore shumë e njohur turke.
Për publikun turk dhe atë të huaj, ajo u bë e njohur me rolin e vajzës së vogël të quajtur ‘Melek’ në serialin ‘nëna’, përcjell ORAinfo.      
Pas serialit ajo duket se është rritur shumë dhe duket shumë më ndryshe.
Melek vazhdon ende karrierën e suksesshme si aktore./ORAinfo/    ——————————————–
Ju pëlqeu “Kaq shumë është rritur Melek, nuk do t’iu besoni syve”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...