Home ShowBizzz Kaq shumë është shëndoshur Mirsa Kërqeli

Kaq shumë është shëndoshur Mirsa Kërqeli

0
Kaq shumë është shëndoshur Mirsa Kërqeli

Mirsa Kërqeli renditet si njëra ndër artistet më të dashura shqiptare.

Ajo që një kohë të gjatë nuk është aktive në
skenën muzikore, dukë i dhënë rëndësi dhe përkushtim anës familjare

Mirëpo, aktivitetin për ndjekësit e saj Mirsa
nuk e ndal. Kohë pas kohë ndan momente të ndryshme e shoqëruar me personat më
të rëndësishëm.

Së fundmi, ajo rifreskoi Instagramin me një
imazh të saj, ku duket e thjeshtë dhe mjaft e ëmbël, por merr vëmendje
trashësia në fytyrën e saj.

Vlerësojeni edhe ju vet imazhin e saj. /Kosovarja/

Loading...