Home ShowBizzz Kënd po e pret Dafina Zeqiri e shtrirë nga shtrati ?

Kënd po e pret Dafina Zeqiri e shtrirë nga shtrati ?

0
Kënd po e pret Dafina Zeqiri e shtrirë nga shtrati ?

E shtrirë në shtrat, kënd po e pret Dafina Zeqiri?
Dafina Zeqiri së fundi ka realizuar një fotosesion mahnitës nga fotografja e njohur, Fioralba Kryemadhi.      
Këngëtarja e njohur si çdo herë ka ardhur në formë të mirë, joshëse dhe provokuese.
    
E veshur në një këmishë të bardhë, Dafina zbuloj tatuazhet e shumta që ka në trup dhe dukej mjaft tërheqëse me stilin e ri të flokëve.
“T’pres”, ishte mbishkrimi që bëri ajo sipër fotos duke mos zbuluar nëse po bëhet fjalë për një projekt të ri muzikor.
Kujtojmë që Dafina ka sjellur disa projekte gjatë sezonit të verës, ndërsa ‘Kapma doren’ mban titulli i lansimit të saj të fundi që u publikua pak javë më parë.——————————————–
Ju pëlqeu “Kënd po e pret Dafina Zeqiri e shtrirë nga shtrati ?”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...