Këngëtarja shqiptare, shtatzënë për herë të parë

224

 

Një lajm i mrekullueshëm ka ardhur këtë të
Dielë nga këngëtarja shqiptare, Gjira Kajtazi!

Artistja me banim në Gjermani që tërhoqi vëmendje
që në debutimin e saj të parë për stilin, revoltën në tekste e rrugëtimin në
karrierë po bëhet nënë për të parën herë!

  

Lajmin e ka zbuluar vetë Kajtazi përmes një
postimi në rrjete sociale ku shfaq barkun e saj nën mbishkrimin: ‘Nuk ka ndjenjë
më të mirë se lëvizja e jetës brenda teje’.

Kujtojmë se Gjira ka qenë në një lidhje të gjatë me futbollistin Ali Ibrahimi, nga i cili u nda për rreth një vit për t’u ribashkuar më pas, siç pati zbuluar ekskluzivisht portali Prive.al në Tetor të 2017-tës.

Momentalisht, Gjira dhe Aliu nuk ndjekin njëri-tjetrin në rrjete sociale sërish teksa mbetet të kuptohen detajet me kalimin e kohës. /Privea.l

      

    

  
 
 
  
  
    View this post on Instagram 
 
  

 
    

  

  
 
    

  
 
    

  

  
 
 

There is No Better Feeling than the Movement of Life inside of You 👶❤️

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi) on