Home ShowBizzz Keni problem me djersitje të sqetullave? Ja si e zgjidhi këtë problem modelja e njohur

Keni problem me djersitje të sqetullave? Ja si e zgjidhi këtë problem modelja e njohur

0
Keni problem me djersitje të sqetullave? Ja si e zgjidhi këtë problem modelja e njohur

 

Chrissy Teigen nuk ka hequr dorë kurrë nga zbulimi i aspekteve personale të jetës së saj.

Image result for chrissy teigen

Dhe mbrëmë, ajo hyri në Instagramin e saj për të hapur një temë tjetër – djersitje të tepruar të sqetullave, e njohur edhe si Hyperhidrosis – dhe ndau me ndjëksit e saj e saj se si injektoi botox për të trajtuar këtë problem.

Teigen falënderoi kirurgun e saj plastik me bazë në Los Angeles, Dr. Jason Diamond, dhe ndan se si injektimi i botoxit në sqetullat e saj është “lëvizja më e mirë” që ajo ka bërë ndonjëherë, duke përmendur se si ajo tani mund të veshë mëndafsh përsëri.

Doktori i saj vazhdoi ta shpojë atë rreth një duzinë herë me shiringë, për të cilën Teigen tha, “në të vërtetë nuk është asgjë”. I gjithë trajtimi mbaroi në vetëm disa minuta.

 

 

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Keni problem me djersitje të sqetullave? Ja si e zgjidhi këtë problem modelja e njohur”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...