Home ShowBizzz Kështu dukej kunata e motrave Mustafa kur ishte nuse

Kështu dukej kunata e motrave Mustafa kur ishte nuse

0
Kështu dukej kunata e motrave Mustafa kur ishte nuse

 

Të gjitha motrat Mustafa janë shembull për vajzat tjera.

Që shumë vite me radhë motrat Mustafa i kanë kontribuar skenës muzikore shqiptare, me këngë e projekte të shumta, shkruan “Kosovarja”.

Përveç anës profesionale, secila komentohet edhe për jetën private.

Pasi që njihen si shumë motra, ato shpesh janë edhe në interes të publikut për vëllezërit dhe nënën e tyre.

Fal tyre, tashmë është e njohur edhe nusja e vëlluat të motrave Mustata, e njohur si Medina.

Medinën kemi pas mundësinë ta shohim në projektin në këngën e tyre të fundit “Dasma”, mirëpo asnjëherë nuk e keni parë në veshje tradicionale.

Më poshtë iu sjellim disa imazhe kur Medina ishte bërë nuse në familjen Mustafa. /Kosovarja/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Kështu dukej kunata e motrave Mustafa kur ishte nuse”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...