Home ShowBizzz Kështu e therret Marina Getin, si Loredana Mozikun

Kështu e therret Marina Getin, si Loredana Mozikun

0
Kështu e therret Marina Getin, si Loredana Mozikun

Marina Vjollca ka disa ditë që është në Venedik bashkë me burrin e saj, Getoar Selimin

E duket se të frymëzuar nga drama e
Shakespearit “Romeo dhe Zhulieta”.

E duket se Marina ka zgjedhur që ta quaj në këtë
vend pikërisht Getin, ku në një foto që ka postuar në rrjetet sociale ajo e ka
quajtur atë, “O Romeo, Romeo…”.

Kundërpërgjigja e Getit megjithatë nuk ishte “O
Zhulieta, Zhulieta …”, por ka qenë vetëm një buzëqeshje “hahahaha” me një
emotikon zemër pas.

View this post on Instagram

O Romeo, Romeo…

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Por, më parë ishte Loredana ajo që e quante Romeo Mozzikun, madje ata edhe kishin realizuar një këngë me titull “Romeo dhe Juliet”. /GazetaExpress/