Kështu ia rregullon Gëzimja shtëpinë për fundvit, Remzies

263

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.
Këngët e saj janë të pranishme pothuajse në çdo dasëm dhe festë tjetër familjare, në shumë prej tyre ajo është edhe e ftuar të këndojë, përcjell ORAinfo.
Ajo që më së shumti po diskutohet në publik për Remzien, është raporti I saj me renë e saj, Gëzimen.
Ato duket se gëzojnë një raport të mirë, e këtë e dëshmojnë edhe fotografitë dhe videot e përbahkëta që I publikojnë. E së fundmi, Gëzimja ka publikuar një bredh të stolisur, ku na vë në dyshim se a është kjo shtëpia e vjehrrës së saj të cilën e ka rregulluar./ORAinfo/