Home Shëndetësi Këtë fustan të zi e të ngushtë vesh Shyhretja

Këtë fustan të zi e të ngushtë vesh Shyhretja

0
Këtë fustan të zi e të ngushtë vesh Shyhretja

Shyhrete Behluli është këngëtarja e muzikës popullore dhe një ndër më të pëlqyerat e këtij zhanri

Këngët e saj dëgjohen e këndohen pothuajse në çdo festë familjare në çdo vend ku ka shqiptarë

Edhe pse ka një kohë të gjatë që është në skenë, Shyhretja e ka ‘sfiduar; moshën ngase çdo herë duket edhe më e re

E një fotografi që e ka postuar sot në profilin e saj në Instagram, ajo shfaqet e veshur në një fustan të zi e të ngushtë dhe me këtë duket shumë vite më e re se sa është në të vërtetë, shkruan ORAinfo

Loading...