Home Horoskopi Këto janë shenjat më me fat të horoskopit për muajin tetor

Këto janë shenjat më me fat të horoskopit për muajin tetor

0
Këto janë shenjat më me fat të horoskopit për muajin tetor

Astrologe Meri Shehu e ftuar në emisionin “Rudina” ka dhënë parashikimin mujor për shenjat e horoskopit.

Ajo ka treguar me detaje specifikat për secilën shenjë dhe bazuar në to ka bërë edhe renditjen sippas shenjavë më me fat.

Më poshtë do të gjeni të listuara të gjitha shenjat e horoskopit, nga ato me më pak fat tek ato me më shumë fat!

12-Peshqit

11-Luani

10-Dashi

9-Binjakët

8-Bricjapi

7-Demi

6-Gaforrja

5-Peshorja

4-Akrepi

3-Virgjëresha

2-Shigjetari

1-Ujori

Loading...