Home ShowBizzz Kida, joshëse dhe sensuale në imazhet e reja

Kida, joshëse dhe sensuale në imazhet e reja

0
Kida, joshëse dhe sensuale në imazhet e reja

 
 

Ditë më parë u largua nga grupi “On Records”.

E pas largimit nga ky label, Kida bëri të ditur se tash e tutje do të bashkëpunojë me kompaninë muzikore “AVD Digital”, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ajo ndau disa imazhe me ndjekësit në llogarinë e saj, Instagram teksa shfaqet gjysmë e ‘zhveshur’ dhe sensuale.

Këto imazhe të artistes shqiptare u pëlqyen mjaft shumë dhe morën komente të ndryshme në Instagram, aty ku ndiqet nga mbi një milion ndjekës.

Latifi është duke punuar në projekte të reja që pritet t’i lansojë në vazhdim.