Home ShowBizzz Kjo bukuroshe dikur ishte këngëtare e njohur

Kjo bukuroshe dikur ishte këngëtare e njohur

0
Kjo bukuroshe dikur ishte këngëtare e njohur

 

Ndonëse po i mungon skenës muzikore, publiku e njeh mjaftë mirë.

Fjolla Krasniqin, vajzën e kompozitorit të njohur Naim Krasniqit, e kemi parë qysh në fëmijëri në skena muzikore e programe televizive bashkë me motën e saj Zanën, shkruan “Kosovarja”.

  

  

Ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri muzikor, dhe nuk duket në publik, megjithatë këngëtarja është pjesë e mediave shpesh ku komentohet bukuria e saj unike dhe eleganca e saj.

Ajo në vitet 2000 bëri bujë për shkak të talentit të saj si këngëtare por edhe pamjes së veçanta e flokëve kaçurrele.

E bukur dhe elegante duket edhe tash, por ja sa e këndshme ishte si fëmijë në vitin 1991. E këndshme.

Ndryshe Fjolla sot punon në “RTV 21” në sektorin e muzikës/Kosovarja/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Kjo bukuroshe dikur ishte këngëtare e njohur”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...