Home ShowBizzz Kjo është vjehrra më e bukur e estrades, gruaja e Shkelzen Jetishit

Kjo është vjehrra më e bukur e estrades, gruaja e Shkelzen Jetishit

0
Kjo është vjehrra më e bukur e estrades, gruaja e Shkelzen Jetishit

Gruaja e Shkelzen Jetishit vjehrra më e bukur e estrades.
Kur e ke burrin a gruan pjesë të skenës muzikore, domosdoshmërisht edhe ti bëhesh figurë e njohur, e përfolur dhe je bjen shpesh në “rrjeten” e gazetarëve.      
Gratë e këngëtarëve e burrat e këngëtareve tona, shpesh bëhen pjesë e diskutimeve të ndryshme në median rozë. Shpesh përfliten më shumë se vetë partnerët e tyre të famshëm, shkruan Kosovarja.
Prej shumë vitesh, ka bërë mjaftë përshtypje edhe Valbona, bashkëshortja e këngëtarit gjakovar Shkëlzen Jetishi-Xeni.     

Zeshkanja e rrekur thuhet të ketë qenë missi i gjeneratës së saj.
Valbona, edhe sot e kësaj dite duket bukuroshe. Ajo është nërë vjehërr e gjyshe disa herë dhe ende është në top formë.——————————————–
Ju pëlqeu “Kjo është vjehrra më e bukur e estrades, gruaja e Shkelzen Jetishit”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...