Home ShowBizzz Korabi i organizon festë të madhe djalit për ditëlindje, publikon foto me të e gruan

Korabi i organizon festë të madhe djalit për ditëlindje, publikon foto me të e gruan

0
Korabi i organizon festë të madhe djalit për ditëlindje, publikon foto me të e gruan

Korab Shaqiri është tani një ndër kantautorët më të pëlqyer dhe më të suksesshëm shqiptarë.
Ndonëse u bë i njohur si djali i këngëtarit, Ilir Shaqiri, më vonë famën e madhe e arriti vetë si këngëtar e më vonë si kantautor i suksesshëm, përcjell ORAinfo.    
Ai nuk lë pa u përfolur edhe për jetën private. Ai tani është i martuar dhe ka një djalë.
Djali i tij sot festoi ditëlindjën, e Korabi nuk hezitoi të postojë foto në këtë ditë kaq të rëndësishme për ta./ORAinfo/