Home ShowBizzz Krejt ndryshe nga seriali, Mirani po ‘çmend’ turket me pamjen në realitet

Krejt ndryshe nga seriali, Mirani po ‘çmend’ turket me pamjen në realitet

0
Krejt ndryshe nga seriali, Mirani po ‘çmend’ turket me pamjen në realitet

Akin Akinozu po bëhet çdo ditë e më shumë një aktor tejet i pëlqyer.
Ai që po e bën shumë të njohur është roli i ‘Miranit’ në serialin ‘Hercai’, përcjell ORAinfo.    
Me këtë rol ai po bëhet tejet i njohur si nuk publikun turk ashtu edhe në atë të huaj.
Mirani jashtë nga seriali po duket krejt ndryshe dhe akoma më i bukur se sa së serial./ORAinfo/