Home ShowBizzz Ku është nisur me këtë fustna Yllka Kuqi?

Ku është nisur me këtë fustna Yllka Kuqi?

0
Ku është nisur me këtë fustna Yllka Kuqi?

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.
Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.    

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.  
Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën ajo shfaqet e veshur me një fustan të bardhë dhe me stilt të veçant.
Si zakonisht edhe sot ajo po duket mjfatë joshëse. /ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Ku është nisur me këtë fustna Yllka Kuqi?”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...