Home ShowBizzz Kur është fjala për kujdes në ushqim Xhesika Berberi s’do t’ia dijë

Kur është fjala për kujdes në ushqim Xhesika Berberi s’do t’ia dijë

0
Kur është fjala për kujdes në ushqim Xhesika Berberi s’do t’ia dijë

 

Dhe tani
sigurisht të gjitha vajzat janë xheloze që ajo ha çfarë i ka ëndja dhe ka atë
fizik!

Xhesika Berberi nuk është nga ato modele që hanë me “kët” ushqimin por nuk zgjedh dhe e jeton jetën, sepse ndër pjesët më të bukura të saj është ushqimi.

  

 

                        View this post on Instagram                                     

Fresh polas @eugenioqose

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

 

 

Modelja e
famshme shqiptare ka publikuar dje në Instagram va ushqime nga dreka e saj dhe
të gjitha janë të mbuluara në yndyrë dhe kalori.

Tavolinës së saj s’po i mungonte byreku, ky shkatërrues i fizikut!!!!