Home ShowBizzz Kur puna e Vlorës vlerësohet deri në këtë mënyrë

Kur puna e Vlorës vlerësohet deri në këtë mënyrë

0
Kur puna e Vlorës vlerësohet deri në këtë mënyrë

 
 

Në zërin e shumë mbështetjeve filloi sot dita e ambasadores së Kosovës, Vlora Çitakut.

Vlora Çitaku, tashmë një emër shumë i dëshmuar, po vlerësohet gjithnjë e më shumë për punën profesionale që po vijon në SHBA, shkruan Kosovarja.

Ndryshe nga politikanët tanë, ajo po ia del shumë mirë të përfaqësojë Kosovën.

Sekreti i kësaj pune të palodhshme të saj, duket të jenë edhe mbështetjet dhe dashuritë e publikut, të cilat e çmojnë dhe e vlerësojnë punën e saj.

Këto imazhe më poshtë, dëshmojnë reagimet dhe nderimet e tyre ndaj Çitakut më shumë se gjithçka. /Kosovarja/