Home Këshilla Kur Violetë Kukaj i kallte dasmat me këtë veshje

Kur Violetë Kukaj i kallte dasmat me këtë veshje

0
Kur Violetë Kukaj i kallte dasmat me këtë veshje

Këngëtarja Violetë Kukaj është mjaftë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo, është ndër emrat më të njohur të muzikës folklorike e popullore, shkruan “Kosovarja”.

Violeta së fundi u përfshij në një vorbull të madhe thashethemesh, ku pika e fokusit ishte vënë mbi jetën e saj private, kryekëput mbi martesën, që u tha se ishte shkatërruar

Ende nuk ka një konfirmim nga këngëtarja nëse ajo është ndarë apo jo nga i shoqi

“Kosovarja” po rikthehet në kohë, atëherë kur Violetë Kukaj kishte nxjerr në treg albumin muzikor me titull “Dasmën ta fillojmë”, shkruan “Kosovarja

Për atë kohë, kjo veshje e Violetes në kopertinen e albumit duket mjaftë e guximshme./Kosovarja

Loading...