Home ShowBizzz Ky është urimi i Merita Spahiut për ditëlindjen e mbesës së saj

Ky është urimi i Merita Spahiut për ditëlindjen e mbesës së saj

0
Ky është urimi i Merita Spahiut për ditëlindjen e mbesës së saj

Është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptarë.
Merita Spahiu Muqiqi me fjalët më të mira i ka uruar mbesës së saj ditëlindjen.     
Merita ka publikuar në Instagram një fotografi të djalit të saj, Albatrit i cili shfaqet me bashkëshorten dhe fëmijët e tyre.
“Momentin kur ti lindë na mbushe plot gëzim, dhe çdo ditë tek ti ritesh ne jemi plot lumturi dhe tani po merr kuptim fjala mjalti i mjaltit, urime ditëlindjen Amelia e vogël e paq shëndetin dhe u rritsh e lumtur me prind. Të dua pafundësisht”, ka shkruar Merita krahas fotografisë në Instagram.
Kujtojmë, Albatriti dhe Egzona janë bërë prindër për herë të dytë në janar. Ata u bënë prindër të binjakëve, një vajze dhe një djali, të cilët i pagëzuan me emrat Elia dhe Elard.


Loading...