Home ShowBizzz Ky mashkull ledhaton dhe shprishë flokët e Arianës

Ky mashkull ledhaton dhe shprishë flokët e Arianës

0
Ky mashkull ledhaton dhe shprishë flokët e Arianës

 

Një femër e guxishme dhe e zonja.

Vetëm që të duket bukur në fizikun e saj, Ariana edhe në ditët e fundit të shtatzanisë rrezikon që të ndërhyjë në flokët e saj, shkruan “Kosovarja”.

Në periudhën e pritjes e fëmijës së katërt ajo ka kaluar ditët si është më mirë, kohë pas kohe duke realizuar fotosesione të ndryshme.

Sot, përmes disa pamjeve që ka publikuar në Instagram shihet që Ariana po ndryshon ngjyrën e flokëve.

Në prapavijën e saj shihet personi që po ndryshon flokët e saj.

  

 

Ariana Fejzullahu

Publiée par Kosovarja Video sur Mercredi 11 septembre 2019

 

Nga kjo kuptohet që Ermali aspak xheloz, përderisa lejon që me flokët e gruas së tij lirshëm mund të ndërhyjë një mashkull tjetër. / Kosovarja/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Ky mashkull ledhaton dhe shprishë flokët e Arianës”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...