Home ShowBizzz Ky person është arsyeja e jetës për Arbenitën

Ky person është arsyeja e jetës për Arbenitën

0
Ky person është arsyeja e jetës për Arbenitën

 

Ata janë përfolur së fundmi për një ndarje të mundshme, pasi kanë zhdukur të gjitha fotot e përbashkëta në Instagram.

Nga ana tjetër Fero nuk ndjek më askënd në Instagram madje as Arbenitën, duke na shtuar dyshimet se çifti mund të mos jenë më bashkë.

Asnjë prej tyre nuk ka reaguar, madje Arbenita po vijon e qetë aktivitetet e saj, ndërsa poston një foto me mbesën e saj dhe krahas fotos shkruan: “Unë dhe arsyeja e jetës time”.

Vogëlushja është vajza e motrës se modeles dhe ato të dyja janë shumë të lidhura me njëra tjetrën.

Ajo ndodhet në makinë me tezen, ndërsa duken kaq bukur duke pozuar së bashku.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Ky person është arsyeja e jetës për Arbenitën”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...