Home ShowBizzz Kylie Jenner shfaqet joshëse për ‘Playboy’

Kylie Jenner shfaqet joshëse për ‘Playboy’

0
Kylie Jenner shfaqet joshëse për ‘Playboy’

 

Ylli televiziv , Kylie Jenner së fundi ka pozuar për revistën e njohur ‘PlayBoy’ së bashku me të dashurin e saj, Travis Scott.

Disa nga fotografit e realizuara për revistën e famshme, Kylie i ka ndarë me adhuruesit e saj në llogarinë e ‘Instagramit’.

22 vjeçarja ka ardhur më e ‘nxehtë’ se kurrë më parë duke treguar pikat e saj të forta në imazhet vetëm në të brendshme..

Ndryshe, Kylie përveç angazhimeve dhe karrierës së suksesshme është edhe një nënë e përkushtuar ndaj vajzës së saj një vjeçare, Stormi./Indeksonline/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Kylie Jenner shfaqet joshëse për ‘Playboy’”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...