Home ShowBizzz Kylie kjo miliardere joshëse

Kylie kjo miliardere joshëse

0
Kylie kjo miliardere joshëse

Në mars të këtij viti, revista “Forbes” e shpalli Kylie Jenner miliarderen më të re në moshë, të bërë vetë.

Por çfarë mendojnë motrat dhe vëllai i 22 vjeçares për statusin e saj?

E ftuar në emisionin “The Ellen DeGeneres Show”, ylli i “Keeping Up With the Kardashians”, tha se sa herë që bisedojnë në grupe “whatsapp-i” se ku do të shkojnë për pushime, të gjithë pyesin “Kylie? Do t’i paguash ti?”.

Loading...