Home ShowBizzz Labi dhe Qëndresa nuk ndalen, ia bëjnë edhe këtë dhuratë vajzës së tyre

Labi dhe Qëndresa nuk ndalen, ia bëjnë edhe këtë dhuratë vajzës së tyre

0
Labi dhe Qëndresa nuk ndalen, ia bëjnë edhe këtë dhuratë vajzës së tyre

Moderatori I njohur Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa tani janë një ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të përfolura shqiptare.
Ata janë martuar një vitë më parë dhe para pak javësh u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.
Labi dhe Qëndresa duket se po e shijojnë shumë këtë kohë si prindër të ri dhe këtë e shohim në postimet që po I bëjnë në rrjetet sociale.
E sot, Qëndresa ka postuar një foto ku shihet një një kornizë e vogël për dhomën e vajzës së tyre./ORAinfo/

Loading...