Labi – Evropës: Për ju Serbia Mbretëri ndërsa Kosova në Qeli

154

Këngëtari/Deputeti Labinot Tahiri është revoltuar me Evropën
dhe kjo nuk është hera e parë.

Mos-liberalizimi i vizave e ka bërë atë që të marrë një vendim edhe për veten.

Këngëtari ka vendosur që mos të këndojë më jashtë shtetit për
t’u solidarizuar me qytetarët pa viza.

Ndërkaq sot, Labi bëri një post në instastory.

Ai pati një mesazh drejtuar Evropës.

“Bravo bre Evropë. Për ju Serbia mbretëri ndërkaq Kosova në
qeli”, shkroi ndër të tjerash ai./Prive.al