Home ShowBizzz Labi shfaqet pranë kësaj këngëtareje, Qëndresa do të xhelozojë

Labi shfaqet pranë kësaj këngëtareje, Qëndresa do të xhelozojë

0
Labi shfaqet pranë kësaj këngëtareje, Qëndresa do të xhelozojë

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.
Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.    

Krahas angazhimeve të shumta, ata i gjejmë shumë aktivë edhe në rrjete sociale e sidomos Qëndresën.  
Së fundi, Labi ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në një festë me këngëtaren e mirënjohur, Shkurte Gashin.
E kjo duket se do ta bëjë xheloze Qëndresën./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Labi shfaqet pranë kësaj këngëtareje, Qëndresa do të xhelozojë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...