Learta dhe shoqja e saj dalin në darkë me burra, zonjat iu mahnisin me pamjen

305

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun.
Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e afërt me fansat e saj dhe është shumë aktive për ta.
Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet me Kushtrimin dhe me mikeshën e burrin e saj.
Të dyja po duken tejet të bukura dhe elegante./ORAinfo/