Home ShowBizzz Learta e zonja edhe në kuzhinë, shikoni çka ka përgatitur sot

Learta e zonja edhe në kuzhinë, shikoni çka ka përgatitur sot

0
Learta e zonja edhe në kuzhinë, shikoni çka ka përgatitur sot

Learta Jakupi është një emër shumë i njohur për publikun.
U bë e njohur si nusja e djalit të Shyhrete Behlulit, mirëpo ato që po e bëjnë edhe më të komentuar janë paraqitjet e saj gjithmonë plotë stil, përcjell ORAinfo.      

Krahas angazhimeve që i ka në profesion e në familje, ajo është shumë aktive edhe në rrjete sociale.    
Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se është shumë e zonja edhe në kuzhinë dhe sot ka gatuar pica për vete e burrin./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Learta e zonja edhe në kuzhinë, shikoni çka ka përgatitur sot”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...