Home ShowBizzz Learta i fton në darkë e në ҫaj tezet e kunatën, shikoni sa bukur e ka përgatitur tavolinën

Learta i fton në darkë e në ҫaj tezet e kunatën, shikoni sa bukur e ka përgatitur tavolinën

0
Learta i fton në darkë e në ҫaj tezet e kunatën, shikoni sa bukur e ka përgatitur tavolinën

Learta Jakupi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura në vend.
Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.      

Learta si gjithmonë është aktive në rrjetet sociale, me postime nga të më ndryshmet.
Sot përmes një postimi ajo ka treguar tavolinën që ka përgatitur për tezet dhe kunatën e saj./ORAinfo/     


——————————————–
Ju pëlqeu “Learta i fton në darkë e në ҫaj tezet e kunatën, shikoni sa bukur e ka përgatitur tavolinën”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...