Learta me vello e frizurë, kështu kujton ditën kur ishte nuse

173

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.
Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.    

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.
Sot ajo ka publikuar një foto nga dasma e saj, duke kujtuar ditën kur ishte nuse./ORAinfo/