Learta me vjehrrin dhe vjehrrën e ‘ndezin’ me valle në festën e Njomzës

126

Familja e Shyhrete Behlulit po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë.
Sot, duket se ata kanë edhe një festë të madhe në shtëpi, përcjell ORAinfo.    

Vajza e këngëtares, Njomza, ka organizuar edhe një festë për lindjen e djalit.
E në një video që është postuar, shihet Learta duke vallëzuar së bashku me Shyhreten dhe Lulin në këtë festë./ORAinfo/