Home ShowBizzz Learta shfaqet e veshur krejt në ari, Shyhretja do të ‘shkrihet’ me pamjen e saj

Learta shfaqet e veshur krejt në ari, Shyhretja do të ‘shkrihet’ me pamjen e saj

0
Learta shfaqet e veshur krejt në ari, Shyhretja do të ‘shkrihet’ me pamjen e saj

U bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani Learta Jakupi është një person shumë i dashur për publikun.
Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë të jetë në qendër të publikut e medieve rozë, përcjell ORAinfo.      
Reja e Shyhretes është tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur krej me ‘ari’.     
Me këtë pamje Learta do ta ‘shkrijë’ vjehrren e saj, këngëtaren Shyhrete Behlulin./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Learta shfaqet e veshur krejt në ari, Shyhretja do të ‘shkrihet’ me pamjen e saj”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...